Alliance Hotel Brussels Expo
Avenue Imperatrice Charlotte 6
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Conveniently positioned for visiting the Brussels Expo or Belgium’s famous Atomium monument, the 3-star Alliance Hotel Brussels Expo is enveloped by lush, green landscapes and is located close to the area’s main motorway networks.

Moreover, the nearby Metro stop takes you directly to Brussels city centre in less than a quarter hour’s time. The innovative hotel boasts an on-site restaurant that specialises in delicious European dishes, and a trendy bar with a contemporary atmosphere and terrace.

Meal options at Alliance Hotel Brussels Expo include a cafeteria. A currency exchange facility is also at your disposal. Public areas of Alliance Hotel Brussels Expo are comfortable and air-conditioned. Our multilingual staff is friendly and professional. Additional services: concierge services, dry cleaning/laundry service, laundry facilities and safe-deposit box - front desk. Business & Internet: Guests at Alliance Hotel Brussels Expo can make use of a well-equipped business centre, with its audio-visual equipment and conference/meeting room(s). Internet options at Alliance Hotel Brussels Expo : wireless access.

Guest parking can be used for an additional fee.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Alliance Hotel Brussels Expo je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Brussels, Belgium (BRU-Brussels Airport) - 6.60 mi
  • Antwerp, Belgium (ANR-Antwerp Intl.) - 20.59 mi
  • Brussels, Belgium (CRL-Brussels South Charleroi) - 30.83 mi
  • Maubeuge, France (XME-Elesmes) - 42.26 mi
  • Kortrijk, Belgium (KJK-Kortrijk-Wevelgem Intl.) - 48.89 mi
  • Liege, Belgium (LGG) - 52.30 mi
  Muzea
  • Planetarium of Brussels - 0.37 mi
  • County of Jette Communal Museum - 0.97 mi
  • Museum of the far east - 1.22 mi
  • Streetlight Museum - 1.29 mi
  • Museum of the Black Sisters - 2.21 mi
  • Belgian Museum of Radiology - 2.30 mi